enviar enllaç d�aquesta pàgina.   versió per imprimir

Organització

ASSEMBLEA GENERAL

L'Assemblea General és l' òrgan més important de l'associació que es reuneix de forma ordinària un cop l'any i on poden participar-hi tots els associats.

JUNTA DE GOVERN i JUNTA DIRECTIVA

És l'òrgan col·legiat de govern elegit per l'Assemblea General .Es reuneix de forma ordinària un cop al mes. Està formada per diferents representants de gremis, empreses i associacions:

Junta UEA 2016

President
Blai Paco (Intarex, S.L.)

Vicepresidents
Francesc Seuba (Meritem - alimentació)

Jordi Bernadet (Transports Bernadet - logística/transports)

Tresorer
Joan Tristany (Tristany i Trull SL - serveis/consultoria)

Secretaria General 

Paula Arias (Gerent UEA)

 

Vocals

Miguel A. Aceiton (Amgrup SL - construcció)

Xavier Badia (Clúster de la Pell - curtits)

Xavier Camins (Camins Grup - serveis/assegurances)

Joan Tristany (Tristany i Trull SL - serveis/consultoria)

Antonio Egea (Tex 51 - tèxtil)

Xavier Bustos (Comercial Godó - químic)

Xavier Carles (Grup Carles - serveis/gestoria)

Miquel Gleyal (MG Comunicació - serveis/disseny gràfic)

Josep Parera (Instal.lacions Parera - electricitat)

Ferran Bosque (PoolBike - metall)

Domingo Sánchez (Dorsan Filtración - manipulats paper)

Joan Domènech (Rosebud Films, Fira d' Igualada - màrqueting/fires)

Miquel Canet (Taller Auria - serveis/obres)

Jaume Catarineu (TIC Anoia - TIC)

Joan Gabarró (Fagepi - tèxtil)

Jordi Marcè (Marcé i Calzada Immobilatis - serveis/immobiliari)

Joan Margets (Sofamel - metall)

Stephanie Marko (The Stikets Company - TIC/etiquetació)

Jordi Mercader (Miquel y Costas y Miquel - paper)

Eva Panicello (SAF Gestió Empresarial - serveis/consultoria)

Elisabet Seuba (New York Institute - formació)

Josep M. Torrens (Petromiralles - carburants)

 

Equip de Gestió

Gerència
Paula Arias
paula@uea.cat

Gestió i ateció soci
Montse Soteras
montse@uea.cat

Formació i Comptabilitat
Pilar Moreno
pilar@uea.cat

Dinamització de sectors econòmics
Anna Marsal
anna@uea.cat

Bernat Ferrer
bernat@uea.cat

Comunicació
Marta Carles
marta@uea.cat

enviar enllaç d�aquesta pàgina.versió per imprimir
CompartirDel.icio.usDiggFacebookGoogleLa tafanera MeneameTechnorati
Unió Empresarial de l´Anoia | Ctra. de Manresa, 131 | 08700, Igualada | T. 93 805 22 92
Avís legal  |  Acessibilitat  |  Mapa Web  |   Contactar  |  Crèdits |  RSS